Yapı Kredi Bankası Esnek Hesap Nedir Nasıl Açılır

yorumsuz
427

 Yapı Kredi Bankası Esnek Hesap Nedir Nasıl Açılır ?Yapı Kredi Bankası’nda adınıza vadesiz bir hesap varsa, esnek hesabı kullanmanız sizin için avantaj sağlayacaktır. Yapı Kredi Bankası Esnek Hesap özellikleri şunlardır; Hesabınızda para olmasa bile esnek hesap limiti kadar nakit para çekme fırsatınız bulunmaktadır. Banka kartı ile kredi kartı limitini oranında alışveriş avantajı sunmaktadır. Hesabınızda para kalmadığı zaman otomatik ödeme talimatlarını kredi kartı limitinizden ödenebilmektedir. Kredi kartınız ile aynı şekilde alışveriş yapma hakkınız devam etmektedir.

Yapı Kredi Bankası esnek hesap faizleri müşterileri için düşük hesaplanmaktadır. Hiçbir masraf alınmayan faizlerden herkes kolayca faydalanabilmektedir. Esnek hesap hesabında nakit para olmayanların zor zamanlarında imdadına yetişerek acil nakit çözüm fırsatı sunmaktadır. Yapı Kredi Bankası esnek hesabı sahip olmak için herhangi bir ekstra işlem yapmanıza gerek yoktur.

Yapı Kredi Bankası Esnek Hesap Nedir Nasıl Açılır

Bankada bulunan hesabınızı esnek hesap dönüştürmek için size yakın Yapı Kredi ATM’lerinden kolayca edinebilirsiniz. Öncelikle müracaat edilmesi gerekmektedir. Eğer yaptığınız müracaat onaylanmazsa bankanın sizden istenecek belgeler ile şubeye bizzat giderek tekrar kendiniz başvuru yaparak esnek hesap sahibi olma fırsatını değerlendirebilirsiniz. Esnek hesap limitini banka müşterisi kendisi belirlemektedir. Banka kartınızla ATM’lerden ya da bizzat banka şubesine başvurarak veya internet bankacılığı ile de limitinizi yükseltebilirsiniz. Eğer telefon bankacılığı kullanıyorsanız buradan da Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetleri telefon numaralarını çevirerek müşteri temsilcisine bağlanıp durumunuzu iddia ettiğiniz takdirde Yapı Kredi Bankası esnek hesap limitinizin istediğin şekilde ayarlanmasını sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 22 Mayıs 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın