Türkiye’nin Güvenilir ”Paykasa kart” siteleri

İnternet Ortamı’nın vazgeçilmez kartların’dan ”Paykasa kart” insanların hem yüzünü güldürebiliyor hemde aynı zamanda insanları mağdur edebiliyor..

Değerli okurlarımız internet ortamında Paykasa satış siteleri arasında ”Güvenli siteleri’‘ bulabilmek için nerdeyse imkansız fakat kullanıcı olarak daha bilinçli olmamız gerektiğini hatırlatmak isteriz öncelikle bu kartları temin etmeden önce direk hemen arama motorlarına direk ”Paykasa” yazmadan önce paykasa resmi sitesi yazsanız daha sağlıklı aramalar bulabileceksiniz bunun nedeni ise bu kelimelerde dolandırıcılar adwords reklamlar çıkıp insanlara kart satışı altında insanları mağdur ettikleri aşikar.

Örnek Adwords Reklamı aşağıdaki gibidir:

adwords-reklam

haber ajansı olarak diğer bir başka paykasa haberini ön planda tutan Cumhuriyet.com.tr paykasa haberine göz atabilir , tarafımızca önerebileceğimiz güvenli alışveriş için resmi paykasa resmi satış sitelerini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Paykasa Resmi Reseller Bayileri

1.) https://www.paykasa.org

2.) http://www.paykasa.web.tr

3.) http://www.paykasa.com

Lütfen Tüketici kredisini nasıl 48 ay kullanabilirim? başlıklı 48 ay vade yaptırma, 48 ay vadeli kredi almak ve Tüketici kredisini nasıl 48 ay kullanabilirim ile ilgili makalemizi de okuyunuz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 27 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın