Banka Şubesine Gitmeden Kredi Veren Bankalar

8 yorum
21.366

2018 yılına geldiğimizde bu konuda bir güncelleme yapalım. Şubeye gitmeden bankacılık yani günümüzdeki adıyla dijital bankacılık uygulamaları: Son yıllarda yapılan atılımlarla özellikle İNG BANK (TURUNCU HESAP) KUVEYTTURK (SENİN BANKAN) QNB FİNANSBANK (ENPARA) TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI (CEPTETEB) uygulamaları ile cep telefonunuz üzerinden bu uygulamaları edinerek kolayca kredi çekebilir ve şubeye gitmeden hızlıca para transfer işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Banka Şubesine Gitmeden Kredi Veren Bankaları sizin için araştırdık. Finans kurumlarının en çok kar ettikleri hizmetlerin başında tüketici kredileri gelmektedir. Finans kurumları müşterilerine Kredi vermek amacıyla farklı çözüm yolları sunarak tüketicileri kendilerine çekme yarışına girdiler. En son üzerinde durdukları hizmetlerden biri olarak şubeye gitmeden kredi veren bankaların işlerin nasıl kolaylaştırdığı anlatılmaktadır.

Sürekli olarak medya yayın organlarında reklam aralarında ‘Kredi cebinizde’ ‘kredi anında hesabınızda’ gibi reklamlar  yayınlıyorlar. Bankalar müşteri çekmek için farklı yöntemler kullanarak şubeye gitmeden kredi isteyen müşterilerine 48 aya varan vadelerle Kredi fırsatı vermektedirler.

Şubeye gitmeden kredi fırsatı tanıyan banka olarak Finansbank müşterilerinin ilgisini görüyor. Çünkü Finansbank’ın uygulaması olan Enpara mobil her türlü internet bankacılığı hizmetini sunarak en uygun krediyi hesabınıza anında getirmektedir.

İş Bankası tarafından uygulanan İş Cep uygulaması ile de internet bankacılığı sayesinde Kredi talebinde bulunabilirsiniz. Talep ettiğiniz Kredi onaylandığı zaman hesabınıza kredi aktarılmaktadır. İş Bankası’nın internet bankacılığı aracılığıyla sunduğu Kredi sadece 15.000 TL ile sınırlıdır.

Şubeye gitmeden kredi veren bankalar arasında Nuvo mobil uygulaması ile Yapı Kredi Bankası da oldukça iddialıdır.

Akbank tarafından müşterilerine sunulan direkt bankacılık yoluyla 15.000 TL kredi kullanma hakkınız bulunmaktadır.

Şubeye gitmeden kredi kullandıran bir büyük bankada Garanti Bankası olduğunu hatırlatmakta fayda var. İGaranti adı verilen uygulama sayesinde dilediğiniz krediyi hesabınıza aktarmaktadır.

İnternet bankacılığı kullananlar için büyük kolaylık sağlayan Garanti aynı zamanda telefon bankacılığı ve Facebook uygulamaları sayesinde de kredi başvurularını çok hızlı cevap vermektedir. Şubeye gitmeden kredi veren bankalar internet bankacılığı, telefon bankacılığı kısa mesaj hizmetleri sayesinde kolayca kredi alma hakkı vermektedirler.

Aslında hemen hemen tüm bankalar eğer kredi notunuz ve gelir durumunuz yeterliyse internet hesapları üzerinden kredi çekmenize olanak tanıyor. Ancak bazı banka uygulamaları ise daha pratik şekilde mobil üzerinden kredi veriyor. Bu uygulamalar şöyle:

1-Enpara

2-Cepteteb

3-Nuvo

4-Garanti

Kredi puanı yüksek olanlar ise Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar konumuzu inceleyebilir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 22 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Banka Şubesine Gitmeden Kredi Veren Bankalar (8 Yorum)

  1. okadar cok insan olarak ihtiyaclarimiz varki biz Tc vatandasiyiz kredi cekmek hakkimiz bankalarlA calismasakta notumuz dusukte olsa bankalar bize kredi vermeli sıkıntıda olmasak neden kredi cekelim batmakta olan is sahiplerine veriyorsunuz sskli olarak kredi cekemiyoruz daha dun kendinimizi tanklarin onune attik vatan icin devlet icin devletimiz bize sahip cikmali kredi istiyorum cunki cok ihtiyacim var.

    • Vatandaş haklisin aynen abi nie bize kredi verilmiyor elin suriyelisini besliyonuz elinzle biz tc vatandaşına hiç kolaylık saglanmiyor isyannn edicem artık ya yeterrr

  2. Kredı verecez deyıp vermeyen babkalar kredı notu dusuk deyıp bankaya cagıran ınsanları oyalak ve kandırmaktan baska ısınız yok