Senetle Para Veren Kişiler Güvenilir mi?

Senetle Para Veren Kişiler Güvenilir mi? Bankalardan kredi çekerek geri ödeme şansı olmayanların her türlü fırsatını tüketerek para ihtiyacını karşılamak için acil para veren tefeciler araması çok doğaldır. Çünkü zamanında aldığı paraları düzenli olarak geri ödemeyenler doğal olarak kara listeye düşmüştür ve hakkında haciz işlemleri yapılmıştır. Böylece hiçbir banka kendilerine kredi tahsis etmeyince mecburen acil para ihtiyacını gidermek için tefecilere başvurmak zorunda kalmıştır. Ancak hiç kimse ne olursa olsun, zor durumda kalsa bile acil nakit ihtiyacını gidermek amacıyla kesinlikle tefecilerden para almamalıdır. Çünkü unutmayınız ki tefecilerden alınan para hem yüksek faizle geri ödenmek zorunda, hem de bunun karşılığında değerli bir malınızı ipotek göstermelisiniz.

Eğer ayağınız takılır da borcunuzu ödeyemezsiniz hem ipotek ettiğiniz mal gider hem de o güne kadar ödemiş olduğunuz senet borçları ziyan olur. Acil para veren tefeciler Ankara İstanbul gibi şehirlerde oldukça yaygındır. Fakat hiç kimsenin bu yollara tevessül etmemesini tavsiye etmiyoruz. Öncelikli olarak bankalarla düzenli çalışıp paranızı geri ödemeli ve bankalardan borç almanız en doğru olanıdır. Bunu yapmadıysanız o zaman başka acil para veren kişiye ve kurumlarla iletişime geçmeyiniz. Kuru ekmek yiyin, aç kalın ama tefecilere asla uğramayın.

Senetle Para Veren Kişiler Güvenilir mi?

Bankalardan ilişkiniz tamamen koptuysa o zaman yapacağınız tek iş elinizde ne varsa satmak, sadece olanlarla ihtiyacınız gidermektir. Acil para veren tefeciler Ankara İstanbul gibi yerlerde insanları zor durumda bıraktıklarını her gün duyuyoruz. Sizler de bu mağdurlar arasına girmeyin.

kredialmak.com olarak tefecilerden borç para almanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Ayrıca şubeye gitmeden kredi veren bankaları araştırarak örneğin enpara üzerinden kolayca kredi çekebilirsiniz.

Kredi puanı yüksek olanlar ise Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar konumuzu inceleyebilir.

Lütfen Cepten Sms İle Mobil Kredi Veren Bankalar başlıklı bankaya gitmeden ihtiyaç kredisi veren, cep bankacılığı ile ihtiyaç kredisi ve mobilden kredi başvurusu ile ilgili makalemizi de okuyunuz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 6 Mayıs 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın