QNB Finansbank Çabuk Kabul Gördü

yorumsuz
509

29 senedir bankacılık sektöründe yer alan ve pek çok başarının sağlanmasına imkân veren özel şirket bankası Finansbank yaptığı son anlaşma ile birlikte ONB Finansbank oldu. Bu yazıda edineceğiniz tarafsız ve güvenilir bilgiler sayesinde, yatırımlarınızı daha doğru şekilde yönetebilirsiniz. Kazancınız da buna bağlı olarak artış gösterebilir. Zor günlerinizde size destek verecek olan bir bankayla anlaşma yapmak için en yakınınızda bulunan QNB Finansbank şubesini ziyaret edin.

Halka Açılan İlk Banka

Hisselerini halka açan ilk banka olarak yatırımcıların güvenini kazanan Finansbank, hisse değerlerini her geçen gün yükseltmeye devam ediyor. 1990 yılında yapılan bu girişim sonrasında Türkiye’deki diğer bankaların da benzer politikalar geliştirmesini sağlayan sektörün önde gelen bankası Qnb Finansbank çok sayıda tüzel ve gerçek kişiye hizmet etmeye devam eden banka, yenilikçi politikaları sayesinde dünya çapında bir ün yakalamış durumdadır.

Diğer Bankalardan Farklı Atılımlar

Finansbank kendisi dışında kalan özel sektör bankalarına göre daha yenilikçi bir politikayla yönetilmektedir. İleriyi görebilen yöneticiler sayesinde, sektördeki ilkleri müşterilerine yaşatan bir bankadır. QNB Finansbank yazıldığında Finansbank Anonim Şirketinin diğer özel bankalardan farklarının da belirtilmesi gerekir. Finansbank tarafından işlem masrafı, dosya masrafı gibi masraflar alınmaksızın paranıza faiz işlemesini sağlayacak Enpara üyeliğinizi yaptırmak için daha fazla beklemeyin. Enpara Finansbank şubelerinin ATM makinelerinden para yatırıp çekmenize imkân sağlayan, herhangi bir işleminiz için ücret tahsil etmeyen bir sistem.

Çok sayıda kullanıcı tarafından oldukça beğenilen bu sistem, parasını biriktirmek isteyenler için oldukça ideal. Üstelik herhangi bir işlem yapmanıza ya da paranızı bloke etmenize de gerek yok. Dilediğiniz zaman para çekip dilediğinizde hesabınızı kapatabilirsiniz. Diğer özel bankaların bu tür imkânları müşterilerine sağlamaması nedeniyle tüketiciler Finansbank’a yönelmeye başlamıştır. Yatırımlarını bu banka hesaplarında tutarak hem daha çok birikim yapmakta hem de hiçbir işleme ücret ödememektedir.

Her Geçen Gün Büyüyen Banka

Farklı ve yenilikçi yapısı nedeniyle Finansbank Türkiye dışına da açılmış durumda. Birçok yabancı bankayla çalışmış olan Finansbank 2006 yılında Yunanistan’ın büyük bankalarından bir tanesi tarafından satın alınmıştır.

Kısa bir süre önce banka Katar Ulusal Bankası tarafından yatırım ortaklığı alan Finansbank böylece adını QNB Finansbank olarak değiştirmiş oldu ve bu yeni marka yüzü ile müşteriler tarafından kısa bir sürede kabul gördü..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 12 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın