PTT Bank’tan Kredi Çekme Ayrıntıları

yorumsuz
433

PTT Bank’tan kredi çekme ayrıntıları bildiğiniz gibi yıllardan beri hizmet veren kurumlardan biri olan PTT son zamanlarda bankacılık hizmetlerini de vermeye başladı. Bu yolla normal bankacılık hizmetlerinin sağlayan PTT Bank doğal olarak kredi içinde müracaat edilen bir banka konumundadır.

PTT Bank’tan nasıl kredi alabilirim

PTT Bank yıllardan beri edindiği tecrübe ile teknolojiyi birleştirerek insanlara her türlü kolaylığı sağlayarak hizmet verme yarışındadır. Yıllardan beri her türlü işimiz de kolaylık sağlayan havale mektup Kargo işlerini yürüten kurum şimdi insanlara işlerini rahat bir şekilde yürütebilmesi için kredi desteği de sağlamaktadır. Bankadan bir hesap açtırarak ATM’lerin den diğer bankalarda olduğu gibi 7-24 bütün bankacılık işlemlerini de yapabilirsiniz. Ayrıca emekli maaşları da yine PTT Bank şubelerinden, bankamatiklerden kolayca çekilebilmektedir.

PTT Bank kredi veren bankalardan sonra bu sektörde etkin rol alarak insanlara kredi vermeye başlamıştır. İhtiyacınız olduğu zaman PTT Bank’tan her türlü kredi için başvuruda bulunabilirsiniz. Diğer bankalarda nasıl gidip müracaat ediyorsanız kredi almak için aynı şekilde PTT banka da müracaatta bulunur, ihtiyaç kredisi ya da diğer harcamalarınız için kredi desteği sağlayabilirsiniz.

Kredi PTT Bank’tan kredi nasıl alınır?

PTT Bank’tan kredi alma koşulları bilhassa maaşlarını PTT aracılığı ile alan müşterilere öncelik verilmektedir. Buradaki hesaplarından kredinin geri ödemesi yapılacağı için herhangi bir gelir belgesi yada evrak vermeye gerek yoktur. Ancak maaşınızdan başka bankalardan alıyorsanız PTT Bank’tan kredi almak için son üç aylık maaş bordronuzu göstermeniz gerekir. Kredi başvurusunda bulunduğu zaman diğer bankalarda geçerli olan bütün şartlar aynı şekilde PTT bankta geçerlidir. Bu sebeple kredi notunuz düşükse kredi alamazsınız. Eğer kredi notumuz yeterli ise PTT Bank size uygun kredi desteği sağlayacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın