Paykasa Kart Nasıl Alınır

yorumsuz
212

Paykasa pek çok internet kullanıcısının online ödeme yapmak için kullandığı bir internet kredi kartıdır. Ancak normal kredi kartlarından farklı olan noktaları vardır. Paykasa yöntemi ile normal kredi kartında olduğu gibi kimlik bilgilerinizi kredi kartı şifrelerinizi vs. vermek zorunda kalmazsınız. Bu yüzden de pek çok kişi güvenliğini sağlamak için paykasayı kullanmayı tercih eder. Ancak Paykasa kart nasıl alınır bilmeyen ama almak isteyen olabilir. Bu kartı almak için şunları yapmanız gerekiyor:
• Öncelikle sitenin canlı destek kısmı ile iletişime geçmelisiniz.
• Sitelerden almak isteğiniz kart hakkındaki bilgileri limitleri öğrenmelisiniz.
• Hesap numarasını öğrenmelisiniz.
• Sitenin hesabına parayı yatırdıktan sonra tekrar canlı destek hattına parayı yatırdığına dair bilgilendirme yapmalısınız.

• Bu bilgilendirmeyi yaptıktan sonra site size bir paykasa kart kodu gönderecek.
• Tüm alışverişlerinizi bu kod üzerinden yapabilirsiniz.
• Kartların farklı farklı limitleri vardır. İstediğinizi seçebilirsiniz.
Paykasa kart nasıl alınır sorusunun cevabı bu kadar kısa ve nettir.
İnternet aleminde pek çok siteye güvenmeyebilirsiniz. Kişisel bilgilerinizin başka insanlarla paylaşılabilme düşüncesi sizleri gerebilir. Dolayısı ile de paykasa gibi online kredi kartı yöntemlerini kullanabilirsiniz. Bu yöntemler sayesinde tek bir kod ile tüm ödemelerinizi yapabilirsiniz. Artık bu tarz online yöntemler ile işlem yapan pek çok site vardır. Oyun siteleri, alış veriş siteleri, eğlence siteleri bunlara dahildir.
Paykasa Kartı Nasıl Kullanırsınız
En önemlisi paykasa kart nasıl alınır öğrenmektir. Bunu öğrendikten sonra nasıl kullanacağınızı da öğrenmelisiniz. Ödeme yapmanız gereken siteye bakmalısınız. Eğer ödeme seçeneklerinin içinde paykasa da varsa o zaman kullanabilirsiniz. Paykasa seçeneğine tıklamalısınız. Sizden kartınızın kodunu isteyecekler. Bu kodu yazdığınız zaman ve onayladığınız zaman ödeme işleminiz gerçekleşir. Kodunuzdan başka bir bilgi girmenize gerek yoktur. Ayrıca kartın limitleri de her bütçeye uygundur. 10 Euro en düşük limittir. Bu limitteki kartı almak için ödeme olarak TL’yi kullanabilirsiniz. TL kullanıldığı için kartların ücretleri kurlara göre değişmektedir. Canlı destek hattından kurlar ile ilgili bilgi alabilir, paykasa hakkında sormak istediğiniz şeyler varsa sorabilirsiniz.
Güvenli bir şekilde paykasa kart satın almak için lütfen : http://www.ukashsatisi.com/p/paykasa.html adresini ziyaret ediniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 19 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın