Öğretmenlere Ucuz Kredi Veren Bankalar

yorumsuz
230

Öğretmenlere Ucuz Kredi Veren Bankalar var mı? Hem devlet garantili bir işleri olduğu için, hem de Türkiye’de en kalabalık memur grubunu temsil ettiği için öğretmenlere ucuz kredi veren bankalar gittikçe çoğalmaya başladı. Mesleklerin en kutsalı olarak düşünülen öğretmenler için bankaların çoğu kredi vermek için adeta yarış halindeler. Öğretmenlere Ucuz Kredi Veren Bankalar hakkında bilgi sahibi olmak için yazımızı okuyabilirsiniz.

Çünkü sayıları 800 binden fazla olan eğitim ordusunun güvenilir temsilcileri bankaların ilgisini çekmiş, bankalar da bu önemli potansiyeli değerlendirmek için kredi verme yarışına girmişlerdir. Öğretmenlere kredi vermek isteyen bankaların en büyük amacı daha önce kredi desteği verdikleri eğitimcilerin hemen hemen tamamına yakını aldıkları krediyi sorunsuz olarak geri ödemişlerdir. Böyle olunca ihtiyaç kredisi olsun, konut kredisi olsun, taşıt kredisi olsun öğretmenlere ucuz kredi veren bankalar her gün adeta yarış yapmaktadır.

Öğretmenlere kredi vermek amacıyla banka temsilcileri eğitim kurumlarına bizzat giderek, onların ihtiyaçları doğrultusunda kredi taleplerine cevap vermeye çalışmaktadır. Eğitimciler için kredi vermeyi bütün bankalar birinci hedef olarak düşünmüşlerdir. Bu amaçla internet bankacılığı ya da telefon bankacılığı vasıtasıyla öğretmenlere kolaylık sağlamışlar ve her türlü Kredi ihtiyaçlarına cevap vermek için bankaların yoğun bir çaba sarf ettikleri bilinmektedir.

Öğretmenlere Ucuz Kredi Veren Bankalar

Öğretmenlere uygun kredi veren bankalar sıralamasında birinci sırada Vakıfbank olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü öğretmenlerden dosya masrafı almayan banka onların bütün Kredi ihtiyaçlarına cevap vermek için her türlü kolaylığı sağlamaktadır. İş Bankası, Garanti Bankası, Akbank, TEB öğretmenlere % 1 civarında faiz uygulayarak konut ve taşıt kredileri kullanmalarını kolaylaştırmak isteyen bankalar olarak öne çıkmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 21 Mayıs 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın