Kredimi İptal Ettirmek İçin Ne Yapmalıyım?

yorumsuz
258

Günlük hayatta çoğumuz bankaya giderek, iş kurmak, araç almak, ev almak veya herhangi bir nedenden dolayı kredi çekmek isteyebilir. Ve o anda lazım olan nakit krediye başvurduktan birkaç saat veya bir kaç gün sonra lazım olmayabilir. Krediyi de boşuna çekmiş olursunuz ve faiz yememek borcun altına girmemek için krediyi iptal ettirmek isteyebilirsiniz. Peki, krediyi iptal ettirmek istiyorsunuz, Kredimi İptal Ettirmek için Ne yapmayalım? Diye çaresizce bu soruyu sormaktanız bu yazımızda sizlere Kredimi İptal Ettirmek için Ne Yapmayalım? Sorusunun cevabını gün ışığına çıkaracağız ve çekmiş olduğunuz krediyi nasıl iptal ettireceksiniz onu anlatacağız.

Krediyi iptal ettirmek için en başta yapacağınız gereken yöntem, hızlı bir şekilde hiç vakit kaybetmeden krediyi çektiğiniz bankaya başvurmanız, aynı gün krediye başvuru yaptınız ve aynı gün iptal etmek istiyorsanız eğer, o gün iptal ederseniz sizin acınızdan daha iyi olur, çünkü kredi onaylanır ve hesabınıza geçer ise geçen her gün için banka sizden faizini alır. Ve bu nedenden dolayı faizsiz krediyi iptal ettirme şansınız kalmaz. Eğer o gün içinde iptal ettiremez ve birkaç gün geçerse üstünden, banka sizden dosya masraflarıyla birlikte o günün faizini alır.

Yani hiç görmediğiniz, bir paranın dosya masraflarını ve faizini yiyebilirsiniz. O yüzden krediyi kullanırken ani kararlar vermekten sakının. Krediyi iptal ettirmek için ise hiç zaman geçirmeden anında iptal ettirin ki gecen her günün faizini ve dosya masraflarının cezalarını yemeyin. Ama aynı gün çekip aynı gün iptal ettiğiniz krediler için hiç bir maddi zarar görmeden kredi iptal işleminiz banka tarafından sağlanmaktadır. Krediyi kullanacağınız zaman tekrar düşünün öyle düşünün. Sonra maddi açıdan zararlı çıkan siz olmayın…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 27 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın