İş Bankası Müşteri Numarası Öğrenme

yorumsuz
517

İş Bankası Müşteri Numarası Öğrenme Bir banka ile her hangi bir bankacılık ürünü konusunda çalışmak için bankaya gittiğinizde sizin adınıza bankadan tarafınıza bahsi geçen bankaya ait bir müşteri numarası verilir. Hangi banka ile çalışıyor iseniz o bankaya ait tarafınıza müşteri numarası verilir. Yani her bankadan size verilen müşteri numarası farklıdır. Hangi banka ile çalışıyorsanız, çalıştığınız bankanın tarafınıza verdiği müşteri numarası ile o bankaya ait tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sebepten hangi banka ile işlem yapıyor iseniz o bankanın tarafınıza atamış olduğu müşteri numarasını bilmeniz gerekir.

Eğer ki çalıştığınız banka İş Bankası ise, iş bankasına ait müşteri numaranızı öğrenmeniz gerekir. İş bankası müşteri numaranızı öğrenmek için bir kaç kullanabilirsiniz. Bunun en kolay yolu en yakın bir İş Bankası şubesine gittiğiniz de görevli banka personelinden kimlik kartınız ile öğrenebilirsiniz. İkinci bir yol İş Bankası’na ait olan 0 850 724 0 724 numaralı müşteri hizmetleri numarasını aradığınızda telefon bankacılığı sayesinde tarafınıza ait olan müşteri numarasını öğrenebilirsiniz. Bu yolu kullanarak oturduğunuz yerden bir telefon ile müşteri numaranızı öğrenmiş olursunuz.

Ayrıca müşteri numaranız size İş Bankası tarafından verilmiş olan bankamatik kartının üzerinde de yazılıdır. Bu yöntemlerden hangisi size en kolay geliyor ise o yöntemi kullanarak İş Bankası’nda hesap açtırdığınız zaman tarafınıza otomatik olarak banka tarafından atanmış olan müşteri numaranızı öğrenmiş olursunuz. Böylece yapacağınız bankacılık işlemlerin de müşteri numaranızı kullanabilirsiniz. Sonuçta bu bankanın size atamış olduğu bir numara olduğu için bu numarayı öğrenmeniz gerekir. Bu numara interaktif hesap açtırmak için de size lazım olacaktır. İnteraktif hesap sayesinde tüm bankacılık işlemlerinizi internet üzerinden gerçekleştirmenizi sağlayarak size zaman kazandırır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 23 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın