Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar

yorumsuz
444

Bankalar arasında yapılan Havale veya EFT işlemlerinde bazı bankaların hesap işletim ücreti almaması bu konuda ziyaretçilerimizin en çok merak ettiği soruların başında geliyor. Sizler için Hesap işletim ücreti almayan bankalar hangileri,hangi kart tiplerinden hesap işletim ücreti almıyor merak ettiğiniz bilgileri verelim.

QNB Finansbank En para

Finansbank bünyesinde bulunan ve internet bankacılığı olarak kullanıcılarına hizmet veren En para hesap işletim ücreti konusunda herhangi bir ücret almayarak bu konuda en çok kullanılan bankalar arasında gelmektedir. Özellikle ülkemizde şubesi bulunmamasına rağmen 400 Bine yakın müşterisi bulunan En Para’nın Havale ve EFT işlemlerinde herhangi bir ücret almadan sunduğu bu hizmeti sizlerde kullanabilirsiniz. Özellikle internet veya mobil bankacılık üzerinden bu En Para hizmetine başvuruda bulunarak EFT ve Havale işlemlerinizden bir kuruş dahi kesilmeden işlem yapabilirsiniz. Aynı zamanda bankanın müşterilerine sunduğu çeşitli kampanyalarında bulunduğunu ve kampanyalar ciddi indirim oranlarının yer alması kullanıcıların bu kart tipine olan ilgilerinin artmasını sağlamaktadır.

TEB CEPTETEB

Türkiye Ekonomi Bankası olarak bilinen TEB’de EFT ve Havale konusunda herhangi bir hesap işletim ücreti almadan müşterilerine hizmet vermektedir. Hesaplar arasında yapılan bu para transferlerinde ücret almadan sunulan bu hizmetin müşteriler tarafından oldukça rağbet görmesi dikkat çeken konuların başında gelmektedir. Bu kart tipinden faydalanmak için  bankanın mobil bankacılığını ve müşteri hizmetlerini kullanarak kart tipine başvuru yapabilirsiniz.

Kuveyt Türk SeninBankan

Şubesiz bankacılık adı altında başlattığı SeninBankan kampanyası ile müşterilerinden hesap işletim ücreti almayan SeninBankan kart tipine başvuruda bulunarak EFT ve Havale işlemlerinizden ücret almayan bankanın kart tipine kolayca sahip olabilirsiniz. Özellikle mobil bankacılık hizmetleri konusunda son derece kolaylıklar sunarak müşterilerini mutlu etmeye çalışan bankanın kart başvurusunu mobilden veya Telefon bankacılığından yapabilirsiniz.

EFT ve Havale ücretinin yakın zamanda tarih olacağını düşündüğümüz zaman özellikle maaş müşterisi olduğunuz banka da kullanıcılarından bu ücreti talep etmemektedir. Eğer maaş müşterisi olduğunu banka sizden bu ücretleri alıyorsa bu konuda bankaya itiraz ederek hesap işletim ücreti almamaları sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 20 Mayıs 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın