Garanti Ugi Shazam Sesli Para Gönderme Nasıl Yapılır

yorumsuz
305

Garanti Ugi Shazam Sesli Konuşarak Para Gönderme Nasıl Yapılır ? Teknolojiyi en çok kullanan bankalardan biri olan Garanti Bankası devrim niteliğinde bir yeniliğe imza atarak yapay zekalı bilgisayar teknolojisini kullanmaya başladı. Bu yeni iletişim platformunda uzak mesafede iki insan birbiriyle iletişime geçerek ekonomik ihtiyaçlarına cevap verebilecekler. Bu yeni uygulamanın adı Ugi Platformu olarak lanse edildi. Yapay zekaya sahip olan Ugi, sesli komutlara anında yanıt vererek bankacılık hizmetlerimize yön vermektedir.

Garanti Bankası’nın teknolojiyi en ileri seviyede kullanmasına bir göstergesi olarak günümüze uyarlanan Ugi yapay zekası sayesinde unutkanlık, hafıza kaybı ve düşünememe sorunu yaşayan insanlara yardımcı olmaktadır. Hem bankacılık alanında, hem de teknolojinin hizmetlerde kullanımı alanında öncü finans kurumlarından biri olan Garanti Bankası yapay zekaya sahip sesli komutlara cevap verebilen Ugi Platformu sayesinde rakiplerine yine büyük bir fark atarak adından çok söz ettirecek gibi.

Geçmiş dönemlerde de telefon bankacılığı, internet bankacılığı uygulamalarında diğer bankalardan bir adım önde olan ve bu farkı korumayı amaç edinen Garanti Bankası, yeni uygulaması sayesinde mobil cihazlarda da bankacılık hizmetlerinin kolay bir şekilde gerçekleşmesine katkı sağlayacaktır. Cepten sesli bankacılık işlemlerini rahatça yapabileceğiniz Ugi Platformu özellikle teknolojiyi yakından takip edemeyen orta yaş grubunun ve ileri yaş grubunun işlerini kolaylaştıracak.

Garanti Ugi Shazam Sesli Konuşarak Para Gönderme Nasıl Yapılır

Garanti mobil asistan adı verilen bu yeni teknolojik sistem sayesinde doğal konuşma komutlarına cevap veren asistan sizin söylediklerinizi anında yerine getirecek ancak bankacılık terimlerini çok iyi kullanmanız gerektiğini hatırlatalım. Şubeye gitmeden mobil asistan yardımı ile kart işlemleri, hesap işlemleri, para transferleri, döviz alım satımı gibi pek çok uygulamayı rahatça yapmak mümkün olacak.

Garanti mobil asistan yönlendirmesi sayesinde komut verdiğinizde istediğiniz kişiye anında para transferi yapabileceksiniz ya da hesabınızla ilgili bilgi almak istediğiniz zaman veya kredi kartınızın borcunu ödemek istediğiniz zaman sesli komutla bildirdiğiniz zaman Ugi platformu sayesinde bütün işlemler rahatça gerçekleşecek.

Android uygulamayı indirerek ya da android telefonunuzdan mobil hesabınıza girerek konuşarak para transferi yapabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 22 Mayıs 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın