Garanti Bankası Hayvancılık Kredisi Hakkında

yorumsuz
273

Garanti Bankası Hayvancılık Kredisi Hakkında hakkında bilgiler vereceğiz. Yıllardır birçok alanda müşterilerinin yanında olan ve tüm ihtiyaçlarını uygun koşullar ile sağlayan Garanti Bankası son yıllarda verdiği kredilerde de çeşitliliğe gitmeye başladı. Ülkemizde yer alan kişilerin çoğunun gelirlerini tarımdan kazandığını düşünecek olursa bu alanda yapılan yatırımlarında yüksek olması kaçınılmaz bir durumdur. Birçok banka tüketici kredilerinin yanı sıra tarım sektörüne de katkıda bulunmak ve müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için tarım ürünleri ve destek kredilerinin yanı sıra hayvancılık kredisi de vermektedir. Garanti Bankası da bu bankalardan bir tanesidir.

Garanti Bankası Hayvancılık Kredisi ile sizlerde işinizi büyütebilir ve gerekli maddi desteği uygun şartlardan temin edebilirsiniz. Özellikle devlet bankalarının da bu alanda destek amaçlı kredilerin çoğunlukta olduğu ülkemizde özel bankalarında bu alanda faaliyetlerini sürdürmesi güzel bir atılım olmuştur. Garanti Bankası hayvancılık kredisi 2 şekilde verilmektedir. Bunlar işletmenin yapısı, vade ve teminat süresi ve projenin yeterlilik derecesine göre değerlendirilip Garanti Bankası Genel Müdürlüğünde değerlendirme aşamasından sonra müşteriler sunulmaktadır.

Garanti Bankasında başlıca 2 hayvancılık kredisi verilmektedir. Bunlar şu şekildedir;

Besicilik Kredileri

Özellikle son günlerde oldukça popüler olan bu iş dalında birçok kişiye hibe kredi bile verilmektedir. Bayan ağırlıkta olan bu hibe kredileri alamayan kişiler besicilik kredisi alarak yatırım için gerekli harcamaları için gerekli parayı temin edebilirler.

Süt Sığırcılığı Kredisi

Garanti Bankasının hayvancılık ile uğraşan kişilere sağladığı kredi türlerinden bir tanesi de süt sığırcılığı kredisidir. Bu kredi sayesinde küçükbaş ve büyükbaş hayvancılık ile uğraşan kişiler ihtiyaçları olan krediyi temin edebilirler.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 2 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın