Faizsiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

yorumsuz
138

Faizsiz kredi başvurusu nasıl yapılır? Türkiye’nin yüzde 99 müslüman olduğunu hesaba kattığımızda insanların çoğu faizli sistemle çalışsa da önemli bir kısmı da faiz alıp vermenin günah olduğu düşüncesiyle faizli sistemle çalışmayı pek tercih etmiyor. Bu sebeple faizsiz kredi almak isteyenler ev almak ve arabasını değiştirmek isteyen ya da tatile çıkıp biraz dinlenmek isteyen insanlar ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla faizsiz kredi başvurusu nasıl yapılır merak ediyor.Faizsiz kredi veren bankalar arasında Garanti Bankası dikkati çekmektedir. Müşteriler bankanın faizsiz kredi başvurusu için müracaat ettikleri zaman sıfır faizli kredi desteği sunmaktadır.

Garanti Bankası’ndan bu önemli fırsatı değerlendirmek isteyenler çektiği kredinin %20’si kadar 0 faizli tahsis ücretsiz kredi desteği sağlamaktadır. Sizde faizsiz kredi başvurusu yapmak için Garanti Bankası’na girip 50.000 Türk Lirası Kredi 36 ay vadeli olarak çekme fırsatından yararlanabilirsiniz. Ayrıca bankaya gitmeye gerek kalmadan internet bankacılığı üzerinden 0 faizli kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
Faizsiz kredi başvurusu yapılabilecek bankalar arasında Kuveyt Türk, ING Bank, Finansbank aynı şekilde değerlendirilebilir Kuveyt Türk konut kredisi taşıt kredisi ya da ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterileri için hazırladığı 0 faizli kredi imkânlarını sizler de değerlendirebilirsiniz. Bu amaçla 0 faizli kredi çekme fırsatını değerlendirebilirsiniz. ING Bank aynı şekilde faizsiz kredi başvurusu yapanların durumlarını değerlendirerek ihtiyaca göre faizsiz 0 faizli kredi desteği sunmaktadır. En çok tercih edilen bankalar arasında olan Finansbank da faizsiz kredi başvurusu yapanlara uygun vade fırsatları sunarak sıfır faizli kredi desteği sağlamaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 30 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın