Esnafa En Uygun Kredi Veren Bankalar

yorumsuz
265

Esnaflar ticaret yapmak ve kar hacmini genişletmek için esnafa en uygun kredi veren bankalar ile sürekli iletişim halinde olmak zorundadır. Çünkü sürekli kendini güncellemeyen ve atılım yapmayan işletmeler büyük firmaların arasında kaybolur gider. Bu sebeple esnaflar da bankalardan esnaf kredisi çekerek işlerini büyütmek ister. Sizler de küçük ya da orta ölçekli işletme sahibi iseniz esnafa en çok kolaylık yapan bankaları iyi araştırıp bilmek  için hazırladığımız yazımızda sizlere kolaylık sağlayan bankaları kısaca anlatmaya çalışacağız.

Esnafa En Uygun Kredi Veren Bankalar

Esnafa esnafa en uygun kredi veren bankaların başında Vakıfbank gelmektedir. Sürekli esnaf için farklı kampanyalar düzenleyerek onlara kredi desteği sağlamaya çalışan VakıfBank esnafa destek sağlamaktadır. Bu krediye KOBİ kredisi adı verilmektedir. Faiz oranları da doğal olarak kredinin çekildiği döneme göre değişkenlik göstermektedir. Bu krediyi çekebilmek için 100.000 Türk lirası üst limit olduğunu ve dosya masrafı alınmadığını hatırlatalım.

Esnaf kredisi veren bankalardan diğeri de İş bankası olduğunu hatırlatalım. ‘Esnafa destek’ sloganı ile güncel faiz oranları üzerinden hiçbir masraf almadan esnaf kredisi desteği sağlamaktarır. Farklı seçenekler sunan İş Bankası esnafa kolaylık sağlayan bankalardan biridir.

Bir diğer esnaf kredisi veren banka Yapı Kredi Bankasıdır. Masrafsız olarak verilen esnaf kredisi 3 ay ertelenerek masraf alınmadan esnafı rahatlatmayı amaçlamaktadır.

Diğer bankalar da elbette esnaf için farklı kredi desteği sağlamaktadır. Bütün bu tavsiyelerimizi nihai karar olarak kendiniz vereceğinizden bütün bankalara sormadan araştırmadan esnaf kredisi almayınız!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 13 Şubat 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın