En Ucuz ve Hızlı Kredi Veren Bankalar

yorumsuz
312

Bir krediye ihtiyacınız var. Para bulmak için en ucuz kredi veren bankaları öğrenmek istediğiniz zaman birçok farklı yöntem mevcuttur. Bunların arasında teknoloji çağında olduğumuz için en ideal olanı internet sitelerine girerek karşılaştırma yapan programlar ile mukayese yapmanızdır. Yani bankaların hangisi en hızlı kredi verdiğini kestirmek biraz zordur. Çünkü, pozisyonlarına göre ellerindeki likiditeye göre farklı şekilde faiz hesapları yapılmaktadır. Bunların da çok değişken olduğunu bilmek gerekir.

En Hızlı Kredi Veren Bankalar Hangileri

Örnek olarak Finansbank Enpara, Teb bankın mobil uygulaması ve Akbank, İş bankası gibi bankaların mobil hesapları üzerinden eğer kredi ödeme durumunuz uygunsa şubeye gitmeden hızlı bir şekilde kredi çekebilirsiniz.

Bir başka klasik yöntem de yaşadığınız çevrede bulunan banka şubelerine giderek tek tek çekmek istediğiniz kredi tutarını, vadesini söyleyerek ödeyeceğiniz miktarı tespit edebilirsiniz. Bu yöntem en eski yorucu yöntemlerden birisidir. Çok faydalı olduğu söylenemez. Ancak interneti kullanmayı bilmiyorsanız bizzat temsilcileri ile konuşarak karar vermek istiyorsanız bu şekilde girip bankalardan faiz oranlarını öğrenerek kredi araştırması yaparsınız ve size uygun olandan kredi çekebilirsiniz.

Her şey internet üzerinden kolaylıkla yapıldığı için kredileri de aynı şekilde İnternetten sorgulama imkanınız bulunduğuna göre, kapı kapı dolaşarak bankalarda sıra bekleyerek en ucuz kredi veren bankalar araştırmanız yerine bunun en kolay ve en rahat yöntemi olan internet üzerinde karşılaştırma yapan sitelerle bulma olduğunu söyleyebiliriz. Üstelik bu sayede hangi bankanın ne kadar faiz oranı uyguladığını, dosya masrafı olarak ne kadar aldığını, net bir şekilde ekranda karşılaştırarak, hangisinin avantajlı olduğunu anlayabiliriz. Yoksa çıkıp tek tek banka şubelerini ziyaret ederek ucuz kredi veren bankaları araştırmak için şu anda ülkemizde aktif bireysel bankacılık yapan kırka yakın bankayı dolaşmak pek akılcı olmasa gerek.

En Düşük Faizle Kredi Nasıl Alınır

Karşılaştırmalı ucuz kredi veren bankaları gösteren sitelerde araştırma yaparken dikkat etmemiz gereken önemli noktalar şunlardır. Asla oradaki size sunulan başvuru formlarının doldurmayın. Sadece bilgi edinmek için okuyun, karşılaştırın, güncel olmayan amatör web sitelerindeki bilgileri dikkate almayın.

Kısaca söylemek gerekirse bir kaç tane farklı kredi karşılaştırması yapan web sitelerinden konuyla ilgili bilgi almadan kesin kararınızı vermeyin. Nihayetinde ön bilgi edindikten sonra en uygun kredi veren bankaları dolaşarak gerçek mi değil mi öğrenip ondan sonra müracaatınızı yapın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 6 Şubat 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın