En İyi Kredi Kartı Hangisi?

yorumsuz
480

Günlük hayatta alışverişi kolaylaştırmak için kullanılmak istenen kredi kartları tüketicilerin hem ilgisini çekiyor hem de en iyi kredi kartı hangisi diye meraklarını cezbediyor. En iyi kredi kartının hangisi olduğunu söyleyebilmek göreceli bir kavramdır. Sizin ihtiyaçlarınıza göre kendiniz araştırıp bulmanız gerekiyor.Örneğin kampanyaları çok sık takip ediyorsanız kampanyalar sayesinde para kazanmayı düşünüyorsanız, en çok kampanya düzenleyen kredi kartlarını tercih etmelisiniz ya da kredi kartını zorunlu oldukça kullanıyorsanız, o zaman gereksiz kesintiler yapmadan sizi fazla kampanyalara boğmadan çalışan bankaların kredi kartlarını almalısınız.

En İyi Kredi Kartı Hangisi?

Biz size tüketici yoğunluğuna göre en çok kredi kartı müşterisi olan bankaları kısaca hatırlatalım. Siz bu yönde kendi ihtiyaçlarınıza göre en uygun kredi kartına müracaatta bulunup kullanabilirsiniz.

Tekrar edelim, oluşturacağımız bu sıralama müşterilerin tercih etmesi ve en çok kredi kartı dağıtan banka ve kart sıralamasıdır. Biz kesinlikle hangisinin iyi, hangisinin kötü olduğunu bilemeyiz.

1. sırada Yapı Kredi Bankası -World Card olarak dikkatinizi çekmek isteriz. Bu kart Türkiye’de en çok müşteri tarafından kullanılmaktadır. Ayrıca dünyanın en değerli kredi kartı listesine giren kartlardan birisidir.

2. sırada Garanti Bankası – Bonus Kart, en çok kampanya düzenleyerek müşterilerini alışveriş yapmaya yönlendiren opüler kartlardan birisi olarak karşımıza çıkmaktadır.

3. sırada İş Bankası – Maximum Kart olduğunu söyleyebiliriz.

4. sırada ise Akbank kredi kartı Axess olarak bilinmektedir.

5. sırada Finansbank -Cardfinans‘la müşterilerin hizmetindedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 9 Şubat 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın