Düşük Faizli Konut Kredileri

yorumsuz
2.462

En düşük Faizli konut kredisi hangi bankanın? Konut alacak olan müşterilere en uygun krediyi veren bankaları ve güncel faiz oranları hakkında merak edilen bilgileri buradan açıklamak istiyoruz. Hükümetin aldığı karardan sonra giderek düşen konut kredileri sayesinde binlerce kişi en uygun konut kredisi çekerek ev alma telaşında.

Ziraat Bankası Konut Kredisi Faiz oranları

Ziraat Bankasının çiftçilere özel kredi veren banka olmasının yanı sıra artık konut kredisi faiz oranlarının düşük olması bu konuda en uygun konut kredisi veren bankaların arasında ilk sırada gelmesini sağladı. Son yıllarda yaptığı yatırımlar ile birlikte dikkatleri üzerine çeken Ziraat Bankasının konut kredisinde müşterilerine verdiği faiz oranı % 88 olarak şu an için en uygun konut kredisi olarak karşımıza çıkıyor.

Yapı kredi Konut Kredisi Faiz Oranları

Yapı Kredi bankası da konut kredisi faiz oranlarında indirime giderek müşterilerin kredi çekerken başvuruda bulunduğu bankalar arasında geliyor. Özellikle son zamanlarda faiz oranlarında ciddi indirime giden bankaların arasında yer alan Yapı Kredi bankasının müşterilerine sunduğu % 94 faiz oranı konut kredisi faiz oranları arasında ikinci sırada geliyor. Yakın zamanda faiz oranlarında indirime gitmesi beklenen bankanın atacağı adım merakla bekleniyor.

QNB Finansbank Konut Kredisi Faiz Oranları

Dünya’nın en saygın bankaları arasında yer alan QNB’nin Finansbank’ı satın almasından sonra faiz oranlarında indirime giderek müşterilerine uygun fiyatlı faiz oranları sunan bankanın konut kredisi faiz oranı % 0.95 seviyesinde. 240 aya kadar konut kredisi veren QNB Finansbank uygun faiz oranları ile konut kredisi sunmaya devam edecek gibi duruyor.

TEB Konut Kredisi Faiz Oranları

Konut alacak müşterilerine uygun fiyatlı faiz oranları veren bir diğer bankada TEB olarak dikkat çekiyor. 240 Aya kadar uygun fiyatlardan konut kredisi sunan bankanın faiz oranı ise % 1.06 olarak karşımıza çıkıyor. Ancak diğer bankalar ile karşılaştırma yaptığımız zaman TEB’in sundğuğu bu faiz oranının biraz yüksek olduğunu belirtmek istiyorum.

Ayrıca konut kredisinde müşterisi olduğunuz maaş bankanızın faiz oranı konusunda da faiz indirimi yapma şansı bulunmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 5 Mayıs 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın