Cepten Sms İle Mobil Kredi Veren Bankalar

yorumsuz
13.064

Gelişen teknolojiler sayesinde günümüzde artık kredi çekmek çok kolay. Tabi mevcut geliriniz ve kredi puanınız yeterli ise. Cepten SMS İle Kredi Başvurusu nasıl yapılır? Teknolojinin hayatımıza girmesiyle hemen hemen her şeyin kullanımı oldukça kolaylaşmıştır. Mobilden kredi veren bankalar her türlü kolaylığı göstererek insanlara ihtiyacı olan parayı anında hesabına aktarmaya başladılar. akıllı telefonların mobil uygulamaları sayesinde ve kısa mesaj servisleri ile bankacılık işlemleri inanılmaz derecede hayatımızı kolaylaştırmıştır. Eğer acil kredi ihtiyacınız olursa ve kredi almak istiyorsanız banka şubesine gitmenize gerek yok. Eğer internet bağlantısının olmadığı bir yerde iseniz burada sıkıntı değil. Sizin imdadınıza farklı çözümler yetişecektir. Bunlardan birisi de SMS ile kredi müracaatı yapmaktır. Cep telefonunuz size dünyanın neresinde olursanız olun krediye ulaşma imkanı sağlayacaktır.

SMS İLE HERKES KREDİ ALABİLİR Mİ?

Eskiden olduğu gibi bankaları tek tek gezerek kredi araştırması yapma dönemi çoktan kapanmıştır. Bankaların çoğu kredi kullandırmak amacıyla SMS sistemini devreye sokmuştur. Böylece ihtiyacınız olan kredi almak için bir mesaj atmanız yeterlidir. Kredi çekmeyi düşündüğünüz bankanın SMS numarasını biliyorsanız anında size dönüş yapılacaktır. Elbette kredi çekmek için belli şartlar taşınması gerekiyor. Kara listede olmamak ve kredi notu yeterli olmak en önemli kriterler arasındadır. Zaten siz bankalara SMS ile TC kimlik numaranızı yazdığınız zaman Kredi Kayıt Bürosu tarafından sizinle ilgili bilgiler anında bankaya ekranına yansıyacak ve sizin durumunuz ekranda net olarak görünecektir. Böylece Kredi talebinde bulunduğunuz banka sizin için olumlu ya da olumsuz anında cevap verecektir.

HANGİ OPERATÖRLERİN SMS SİSTEMİ İLE KREDİ BAŞVURUSU YAPILIR

Hangi operatörle çalışırsanız çalışın, SMS ile kredi başvuru işlemlerini yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan Kredi seçeneğini seçtikten sonra SMS ile müracaatta bulunabilirsiniz. Bankalar sizlere konut kredisi, ihtiyaç kredisi, ipotekli ya da ipoteksiz kredi, bayram kredisi gibi farklı seçenekleri sunmaktadır. Sizin yaptığınız müracaat anında banka tarafından değerlendiren şubesiz mobil kredi veren bankalar bu sisteme anında yanıt vermektedir. Zaten reklamlarda boy boy bu tür kredi veren bankalar sizler de görüyorsunuzdur.

Mobilden kredi başvurusu nasıl yapılır

Bankaların SMS ile kredi veren sistemlerinden faydalanmak için hangi numaraya, nasıl başvuracağınızı önceden bilmeniz gerekir.

Cepten SMS İle Kredi Başvurusu Yapılabilen Bankalar

Cepten SMS İle Kredi Başvurusu Akbank’a kredi başvurusu nasıl yapılır

Akbank SMS kredi başvurusu yapmak için önce kredi yazarak boşluk bırakmanız gerekir. Sonra TC kimlik numaranızı yazın 4425’e göndermeniz yeterlidir. Unutmayın Akbank SMS ile kredi başvurularında sadece ihtiyaç kredisi alınabilmektedir. Akbank SMS kredi başvurularında maksimum tutar 20 bin Türk Lirası’dır. Tüketici kredileri için en fazla vadisi 36 ay olarak kabul edilmektedir. Eğer 20.000 TL üzerinde kredi ihtiyacınız varsa bizzat banka şubesine gitmeniz gerekir.

SMS ile Garanti Bankası’na kredi başvurusu nasıl yapılır

Müşterisi olsun ya da olmasın herkes Garanti Bankası’na cep telefonundan kısa mesaj gönderdiği takdirde bireysel kredi desteği alma şansını yakalayabilir. Bunun için yapmanız gereken TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra, talep ettiğiniz kredi miktarını ve geri ödeme vadesi sayısını yazarak aralarında boşluk birer boşluk bırakarak 3390’a SMS göndermeniz gerekir. Garanti Bankası size olumlu ya da olumsuz yanıt verecektir.

SMS ile Finansbank’a kredi başvurusu nasıl yapılır

Finansbank’a SMS ile kredi başvurusu yapmak için öncelikle TC kimlik numaranızı girmelisiniz. Sonra 5030’u tuşlayarak boş SMS göndermeniz yeterlidir. Yaptığımız kredi başvurusu için SMS Bedeli olarak her operatör farklı fiyat uygulaması yapmaktadır. Finansbank size olumlu ya da olumsuz olarak yanıt verecektir.

SMS ile VakıfBank ‘a kredi başvurusu nasıl yapılır

Bütün GSM operatörlerinden kolaylıkla cep telefonunuzdan kısa mesajla VakıfBank tüketici kredisi alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken öncelikle TC kimlik numaranızı ve kazancınızı aralarına birer boşluk bırakarak yazdıktan sonra 5724’e kısa mesaj atmanız yeterlidir.

SMS ile Odeabank kredi başvurusu nasıl yapılır

Bankacılık sektörünün en genç bankalarından biri olan Odeabank SMS ile kredi başvurularını cevap veren bankalardan biridir. Kısa mesaj ile kredi başvurusunda bulunmak için büyük harflerle KREDIM yazıp boşluk bırakın sonra TC kimlik bilgilerinizi girin ardından 8444’e kısa mesaj atmanız yeterlidir. Böylece Odeabank size kısa süre içerisinde dönüş yapacaktır.

SMS ile Ziraat Bankası kredi başvurusu nasıl yapılır

Tüketicilerin nakit ihtiyacını karşılamak amacıyla Ziraat Bankası da mobil hattı kullanarak kredi başvurularına cevap vermektedir. Bunun için büyük harflerle KREDI yazdıktan sonra bir boşluk bırakın TC kimlik numaranızı girin, ardından talep ettiğiniz kredi miktarını ve vade sayısını, net maaşınızı yazmanız gereklidir. Sonra bütün bu bilgileri 4747 numaralı SMS hattına başvurunuzu gönderebilirsiniz. Ziraat Bankası size kısa süre içerisinde dönüş yapacaktır.

SMS ile Yapı Kredi Bankası kredi başvurusu nasıl yapılır

Yapı Kredi’den kredi almak için öncelikle kredi türü yazılmalıdır. Bunun için bireysel ya da konut yazdıktan sonra bir boşluk bırakın, TC kimlik numarasını girin, boşluk bırakın aylık net gelirinizi yazın ve 4411’e gönderin. Yapı Kredi Bankası sizin talebinizi değerlendirip geri dönüş sağlayacaktır.

SMS ile DenizBank kredi başvurusu nasıl yapılır

Cepten SMS İle Kredi Başvurusu yapılabilen bankalardan biri de Denizbank’tır. DenizBank mobil hizmetlerinden faydalanmak için cep telefonunuza büyük harflerle KREDIM yazdıktan sonra TC kimlik numaranızı girin, sonra 3280’e kısa mesaj atmanız kâfidir. size beş dakika içerisinde geri dönüş sağlanacaktır. Yaptığınız başvuru Denizbank tarafından incelenecek ve eğer kabul edilirse kullanabileceğiniz kredi miktarı ve vadesi anında SMS ile size bildirilecektir. Eğer kredi başvurusu kabul edilirse nüfus cüzdanınız ile birlikte Denizbank şubelerine giderek kredinizi alabilirsiniz.

Cepten SMS İle Kredi Başvurusu Şekerbank kredi başvurusu nasıl yapılır

Şekerbank Mobil Kredi başvurularında taşıt kredisi, konut kredisi ve ihtiyaç kredisi türlerinde kredi taleplerinize olumlu ya da olumsuz cevap vermektedir. Bunun için istediğiniz konut türünde başvurabilirsiniz. Örneğin konut kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, KONUT yazın boşluk bırakın TC kimlik numaranızı girin sonra aylık net maaşınızı yazın ve 1953’e kısa mesaj atın. Bu kadar basit. Size olumlu ya da olumsuz dönüş sağlanacaktır.

Sizler de şubesiz mobilden kredi veren bankaların hizmetlerinden kolayca faydalanabilirsiniz. Bunun için kredi başvuru talebinizi kalınmaz kabul edilmesi amacıyla bütün kredi çekecek insanlar gibi kredi çekme yeterliklerine sahip olmanız gerektiğini unutmayın! Kredi alabilmek içinkredi notunuz yeterli olmalı ve gelir durumunuz da bankalar tarafından kabul edilen standartlarda olmalıdır. Aksi takdirde yaptığınız başvuruların hepsi olumsuz yanıtlanacaktır.

Yaptığımız kredi başvuruları için SMS Bedeli olarak her operatör 1 SMS bedeli uygulaması yapmaktadır.

Sms ile kredi başvurusunun dışında bankaların android uygulamalarını indirerek telefonunuzdan hızlıca kredi çekebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 5 Mayıs 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın