Anadolubank EFT Saatleri Kaça Kadar

yorumsuz
236

Bireysel müşterilere ve kobilere bankacılık hizmeti sunan Anadolubank EFT saatleri oldukça merak edilen konular arasında yer almaktadır. Hızlı para transferi yapmanın en kolay yollarından biri de EFT işlemleridir. EFT, bankalar arasında yapılan para transferi olarak bilinir. Havalenin aynı banka şubesi içinde para transferi olduğunu hatırlatalım. Eğer farklı bankalar arasında para transferi yapmayı düşünüyorsanız o zaman işlem seçeneğimiz EFT olacaktır.

Bütün bankaların EFT saatleri aynıdır. Anadolubank EFT saatleri ve buna paralel olarak sabah 08.30 akşam 17.00 arasında yapılabilmektedir. EFT işlemleri hafta sonu ve resmi tatil günlerinde yapılmadığını hatırlatalım.İnternetin yaygın bir şekilde kullanılmaya başlaması ile birlikte mobil uygulaması olan Anadolubank EFT saatleri içinde sizde bu hizmetten rahatlıkla faydalanabilirsiniz. EFT yapmak için bilgisayar aramanıza, banka şubesine gitmenize hiç gerek yok. Mobil uygulamayı indirip akıllı telefonunuzdan birkaç dakika içinde EFT işleminizi rahatça yapabilirsiniz. Bankalar hızlı ve güvenli bir şekilde para transferi gerçekleştirilmesi amacıyla internet bankacılığına ağırlık verdiler.

Böylelikle banka şubesine insanları yılmadan dünyanın neresinde olursa olsun oturduğu yerden para transferi yapılmasına fırsat vermektedir. AnadoluBank EFT işlemlerini yapmak için elbette şifrelerinizi bilmelisiniz ve kimseyle paylaşmamalısınız. Para transferi konusunda herhangi bir sorun yaşarsanız Anadolubank müşteri hizmetleri çağrı merkezini arayarak sorunumuza çözüm bulabilirsiniz. Çağrı merkezi telefon numarası 0850– 222 -55- 50 siz de para transferinin kolay bir şekilde yapıldığı Anadolubank EFT saatleri içinde işlemlerinizi yapınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 23 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın