Acil Nakit İhtiyacı Sorununa Nasıl Çözüm Bulabilirsiniz

35 yorum
41.518

Acil Nakit İhtiyacım var diyorsanız yazımızı dikkatle okumanızı öneriyoruz. Bütün kanallar kapanınca acil nakit para lazım nerden bulabilirim diye arayışa geçen insanların borç alması için tek seçenek tefecilermiş gibi düşünülmesi büyük yanlıştır. Çünkü tefecilerin tuzağına düşenler kolay kolay iflah olmaz. Kredi çekenler, borcunu ödeyemeyenler, kredi kartı limitinin sonuna kadar harcama yapıp borcunu zamanında geri ödeyemeyenler ve gecikmiş borcu olanlar, haciz durumuna düşenler, bankaların kara listesine girenler zor durumda kalınca her türlü fırsatı değerlendirmek ister ve tefecilerin tuzağına düşer. Sizler de eğer bankalar le ilişkimiz iyi yürütemediyseniz doğal olarak kredi çekemezsiniz ve nereden borç para bulabilirim diye araştırmaya başlarsınız.

Unutmayınız ki kaynağı belli olmayan çalışma sistemleri ya da tuhaf para sistemleri insanın acziyetinden faydalanarak bütün mal varlığına göz diken gizli güçlerin eline düşer.

Acil Nakit İhtiyacım var, diyenler için çözümler

Düşünmeden ve bilinçsizce bankalardan kredi çekip savurganca harcama yapan insanların sonu elbette çok iyi değildir. Bu sebeple bu kötü durumlara düşmeden her şeyin en ince ayrıntısına kadar hesap edilerek halledilmesi gerekiyor. Aldığınız kredileri zamanında eksiksiz ve düzenli olarak ödemeniz gerekir. Eğer borcunuzu zamanında ödemezseniz sonrasında hiçbir resmi kurum size kredi tahsis etmez sonrasında da tefecilerin eline düşersiniz acil nakit para lazım nereden bulabilirim diye düşünen insanlar sonunu düşünmeden hızlı karar verip tefecilerden yüksek faizlerle borç almakta daha sonra bu borç sarmalından bir türlü çıkamamaktadır. Bu sebeple asla tefecilerden borç para almayı aklınıza koymayın.

Acil nakit para ihtiyacınızı karşılamak için eşinizden dostunuzdan ailenizden para istemekten çekinmeyin. Gerekirse kullanmadığınız eşyalarınızı satılığa çıkarabilirsiniz. Ayrıca yastık altındaki altın ya da dövizlerinizi de bozdurabilirsiniz.

Ek olarak şubeye gitmeden kredi veren bankaları araştırarak örneğin enpara üzerinden kolayca kredi çekebilirsiniz.

Kredi notu yüksek olanlar banka müşterileri ise Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar konumuzu inceleyebilir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 6 Mayıs 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Acil Nakit İhtiyacı Sorununa Nasıl Çözüm Bulabilirsiniz (35 Yorum)

    • değerli ziyaretçilerimiz. sitemiz sadece kredi kullanımı ve ilgili konularda yol gösterici bilgiler vermektedir. sitemizden doğrudan kredi kullandırma ya da aracılık gibi işlemler yapmamaktayız. acil ihtiyaçlarınızı gidermek için size en yakın bir banka şubesi ile iletişime geçerseniz gereken çözümlere ulaşabilirsiniz.

  1. 10.000 tl bir paraya ihtiyacim. Kredi notum dusuk kredi alamiyorum. Yeni restaurant actim 2 katli. Eksiklerimi tamamlayacam. Dukkan suanda gunluk 1.000 tl yakin para kazaniyor. 1 ayda veya 2 ayda cok rahat oderim.

  2. Çok şükür allaha borcum. Yok sadece acil arsa alcm o yüzden 45.000 ihtyacim var her ay 1000tl oduye bilrim yalan söylenen anlmiyok

    • Ne bankaya ne krediye ihtiyaç duymadan büyüdüm ben fakat 10 yıldır üç bankadan 4 kredi çektim 40 TL ye 15 bin TL fazla faiz ödedim kredi kartlarınida hesapladigimda bankalara 5 yılda 30 bin TL para kazandırdım ama cebimde hala beş kuruş yok asgari ücretli ve kiracı biri olarak üniversitede oğlumu okuttum yani hayatım boyunca kendim için hiç birşey yapamadım yokluk yüzünden ne dostum oldu ne arkadaşım ve hayatım borç ödemekle geçti ve halen geçmekte ölsem bile borçlar peşimden gelecek yaş olmuş 56 biz bu dünyaya sadece bankalara para kazandırmak maksadıyla faiz ödemek için gelmiş bir kazanç kapısiyiz bankalar bize muhtaç biz bankalara hey gidi hayat hey heyyýyy

  3. Benim 5000 TL paraya ihtiyacim ogenciyim okul yeni bitti isim gücüm yok iki tane kredi kartim.var onlari kapatmak istiyorum sadece buranin borcunu. Ödemek istiyorum