36 Ay 10.000 TL En Uygun Krediler

1 yorum
13.473

2018 yılında yaşanan bazı sosyo-politik ve ekonomik gelişmeler nedeniyle faiz oranlarında artmalar olduğu gözlenmektedir.

2018 yılında bankaların mevcut kredi faizlerini ve detaylarını kredialmak.com olarak sizler için inceledik ve en uygun faiz oranları ile en düşük tutarda aylık taksitler bazında 3 bankayı sizler için derledik.

VAKIFBANK

aylık taksit: 365 tl   faiz: 1.30  Toplam Ödeme :13.195,40 TL

HALKBANK:

aylık taksit: 370 tl   faiz: 1.38 Toplam Ödeme :13.355,28 TL

A BANK:

aylık taksit: 378 tl   faiz: 1.48 Toplam Ödeme :13.670,60 TL

Ancak unutulmamalıdır ki, bankaların faiz oranlarının düşük olması ya da 0 faizli olması toplam ödemenin en az olacağını garanti etmemektedir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi tüm bankaların faiz oranlarını ve toplam ödemeleri karşılaştırarak bir karara varmak ve en doğru tercihi yapmak banka müşterisinin takdirindedir.

En Düşük Ve O Faizli Kredi Veren Bankalar (Sıfır Faizli Kredi) Var mı? 36 Ay 10.000 TL En Uygun Kredileri hangi bankalar veriyor?İnsanlar günümüzde bankalardan kredi almadan önce, kendisine en uygun avantajları sunan bankaları tercih etmektedirler.

Çünkü, bakıldığı zaman bankalar verdikleri kredilere belli oranlarda faiz uygulamaktadırlar. Hele ki çektiğiniz miktar yüksek ise, ödeyeceğiniz faiz da hatırı sayılır bir miktarda olmaktadır. İnsanlar da bu faizleri ödememek ya da mümkün olduğunca az ödemek için, kendilerine en uygun kredi avantajlarını sunan banka ile çalışmak istemektedirler.

Kredilere başvurmadan önce bu konu hakkında incelemesine bir araştırma yapılmasında her zaman fayda vardır. Şuan için Türkiye genelinde en düşük ve 0 faizli kredi veren bankalar (sıfır faizli kredi) incelendiği zaman öncelikle bir noktaya temas etmek gerekir.

Bazı bankalar sizlere kredi avantajlarını sunarken sıfır faiz uygulaması yapmaktadırlar. Bu durum insanlara oldukça cazip geldiği için direkt olarak bu bankaya yönelmektedirler. Ancak bu sıfır faiz olayının detaylarını da iyi öğrenmek gerekir.

Sıfır faiz uygulaması yapan bankalar genel olarak dosya masrafı tarzında ücretler istemektedir. Ya da krediyi verirken bunun yanında bir tane de sigorta ürünü satın almanız istenmektedir. Yani her şekilde cebinizden belli oranda bir miktar para çıkmaktadır. Bu açıdan sıfır faiz veren bankaları daha avantajlı olarak görüp, direkt olarak başvurmadan detaylı olarak araştırmak ve karşılaştırma yapmak daha faydalı olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 4 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

36 Ay 10.000 TL En Uygun Krediler (1 Yorum)