36 Ay 10.000 TL En Uygun Krediler

1 yorum
6.239

Güncel olarak 2016 yılının son çeyreğinde bankaları karşılaştırarak bir değerlendirme yaptığımızda şöyle bir tablo ortaya çıkmaktadır.

İNG Bank:
Faiz %0,99 Aylık Taksit 343,02 TL Toplam Ödeme 12.398,72 TL

Burgan Bank:
Faiz %1,25 Aylık Taksit 361,52 TL Toplam Ödeme 13.064,72 TL

Enpara (Finansbank):
Faiz %1,29 Aylık Taksit 364,42 TL Toplam Ödeme 13.119,12 TL

Ancak unutulmamalıdır ki, bankaların faiz oranlarının düşük olması ya da 0 faizli olması toplam ödemenin en az olacağını garanti etmemektedir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi tüm bankaların faiz oranlarını ve toplam ödemeleri karşılaştırarak bir karara varmak ve en doğru tercihi yapmak banka müşterisinin takdirindedir.

En Düşük Ve O Faizli Kredi Veren Bankalar (Sıfır Faizli Kredi) Var mı? 36 Ay 10.000 TL En Uygun Kredileri hangi bankalar veriyor?İnsanlar günümüzde bankalardan kredi almadan önce, kendisine en uygun avantajları sunan bankaları tercih etmektedirler.

Çünkü, bakıldığı zaman bankalar verdikleri kredilere belli oranlarda faiz uygulamaktadırlar. Hele ki çektiğiniz miktar yüksek ise, ödeyeceğiniz faiz da hatırı sayılır bir miktarda olmaktadır. İnsanlar da bu faizleri ödememek ya da mümkün olduğunca az ödemek için, kendilerine en uygun kredi avantajlarını sunan banka ile çalışmak istemektedirler.

Kredilere başvurmadan önce bu konu hakkında incelemesine bir araştırma yapılmasında her zaman fayda vardır. Şuan için Türkiye genelinde en düşük ve 0 faizli kredi veren bankalar (sıfır faizli kredi) incelendiği zaman öncelikle bir noktaya temas etmek gerekir.

Bazı bankalar sizlere kredi avantajlarını sunarken sıfır faiz uygulaması yapmaktadırlar. Bu durum insanlara oldukça cazip geldiği için direkt olarak bu bankaya yönelmektedirler. Ancak bu sıfır faiz olayının detaylarını da iyi öğrenmek gerekir.

Sıfır faiz uygulaması yapan bankalar genel olarak dosya masrafı tarzında ücretler istemektedir. Ya da krediyi verirken bunun yanında bir tane de sigorta ürünü satın almanız istenmektedir. Yani her şekilde cebinizden belli oranda bir miktar para çıkmaktadır. Bu açıdan sıfır faiz veren bankaları daha avantajlı olarak görüp, direkt olarak başvurmadan detaylı olarak araştırmak ve karşılaştırma yapmak daha faydalı olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 4 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

36 Ay 10.000 TL En Uygun Krediler (1 Yorum)

canlı bahis